11.11.2015
FitnessCityBar - смачно і корисно!

Щоб досягати високих результатів, успішним спортсменам постійно доводиться виводити свій організм за рамки його можливостей. Проте такі можливості не даються нам від природи, і сьогодні спортсмени всіх рівнів підготовки можуть істотно розширити свій потенціал при допомозі правильного харчування і спортивних добавок.

Широкий асортимент професійного спортивного харчування представлений у FitnessCityBar, що розташований на 6 поверсі БЦ «Словацький». Ваш особистий тренер або бармен  зможуть дати грамотну консультацію в його підборі. Адже для гарного результату потрібно знати, які речовини і вітаміни потрібні саме Вашому організму, в якому дозуванні і яка торгівельна марка містить у собі  комплекс потрібних саме Вам елементів.

У меню FitnessCityBar також представлені смачні, коктейлі на основі молока чи соків, чай та кава. Приміром, стакан фрешу перед тренуванням збагачує організм вітамінами і наповнює його необхідною вологою. Чаї допомагають у процесі схуднення, втамовують спрагу і піднімають тонус. А чашечка запашного еспресо за годину до тренування сприяє прискоренню метаболізму і спалюванню жиру. До того ж 1 порція кави без цукру і вершків Містить всього 2 калорії.

Успіх в спорті — це, перш за все, правильне якісне харчування, грамотне співвідношення поживних речовин. Приділить своєму раціону належну увагу і результат не змусить себе чекати!

FitnessCityBar  - смачно і корисно!

Всі новини