Хатха йога та методи оздоровлення хребта – це методика роботи з тілом і свідомістю спрямована на розвиток гнучкості та витривалості тіла, покращення роботи внутрішніх органів та систем організму, збереження та укріплення здоровя хребта, зняття емоційного напруження. Крім того ключовим в методиці є – узгодженість асан (вправ) з диханням, що гармонізує роботу всіх систем організму та забезпечує довготривалість результатів практики.

Степлюк Тарас тренер з Хатха йоги:"Займаюся йогою з 2005 року, викладаю Хатха йогу з 2010. Заняття по даній методиці,  наполегливість та віра в людські можливості  допомогли мені позбутися інвалідності після травми.

Навчався на семінарах у Андрія Володимировича Сідерського - авторська методика Yoga23. На мій стиль викладання сильно вплинула методика Анатолія Пахомова  «Хатха йога з коректним підходом до хребта».Також проходив навчання на семінарах і тренінгах у майстра йоги В’ячеслава Смірнова. Маю вищу біологічну освіту (грунтовне знання анатомії та фізіології людини).На даний момент продовжую навчатися та  вдосконалювати викладацьку майстерність.

Також пропонуємо для вас цільові комплекси та індивідуальні програми для вирішення конкретних задач по покращенню того чи іншого аспекту здоровя. Та методики роботи з різного роду травмами"

Комплекс «Детокс» - очищення організму від шлаків через лімфосистему.

Комплекс «Йога в офісі» - для офісних працівників.

Комплекс «Для схуднення і стрункої фігури».

Комплекс «STOP – головний біль».

Комплекс «Ранкове пробудження».

Комплекс «Релакс» - розслаблення та відновлення після інтенсивного робочого дня.

Комплекс «Антиварикоз» - для оздоровлення судин.