У будь-якій сфері діяльності є спеціалісти, котрі прекрасно розуміються у своїй справі. Таким експертом та майстром у тренажерному залі є тренер, індивідуальне заняття з яким, особливо на початковому етапі, дозволить Вам швидше адаптуватися в клубі, відчути його атмосферу та познайомитися  з обладнанням.

Ваш персональний тренер прослідкує за технікою виконання вправ, тривалістю відпочинку між підходами та вправами, правильністю підбору навантаження, буде відслідковувати Ваш спортивний прогрес, щоб Ви не зупинилися на досягнутому, вчасно змінить програму тренування і якщо потрібно, навантаження, допоможе скласти дієту. І найголовніше – психологічна підтримка та мотивація протягом усього заняття, те, чого не вистачає, коли займаєшся самостійно.

Перевагами індивідуального заняття з тренером є:
  • індивідуальна програма на кожне тренування, в залежності від Вашого прогресу та самопочуття;
  • довгострокове планування результату ( розподіл на проміжні етапи, контроль проміжних результатів);
  • безпечність у виконанні травматичних вправ (підстрахування, контроль за технікою виконання вправ).

У нашому фітнес-центрі Ви можете займатися з персональним тренером по разовій системі чи придбати карту на декілька занять відразу.

У Fitness City Club кожен клієнт зустріне розуміючого та емоційно-близького тренера, котрий допоможе йому досягнути бажаних результатів.