Новий розклад групових занять, дійсний з 15.06.2018р.
 

Зверніть, будь ласка, увагу на заняття по запису, та на заняття які будуть чергуватись потижнево.

                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 • HARD STEP – аеробно силове тренування з використанням степ-платформи, комплекс силових та кардіо вправ направлених на всі групи м’язів.

 • DEEP WORK-інтенсивна атлетична, унікальна програма, на котрій працюємо з вагою власного тіла, без будь-якого обладнання
 • LEGS&BOOTY TONING-тренування що впливає на формування та збереження скульптурних форм будови тіла,дає змогу на довгі роки зберегти красу стрункість та пружність рухів, вирізнятися рельєфними м’язами та підтягнутістю Ваших ніжок та сідниць
 • CARDIO DEKINS – заняття, яке допоможе вам зменшити вагу та стабілізувати її. Спрямоване на зменшення об'ємів тіла, без додаткового обладнання. Комплекс вправ для стрункого та рельєфноготіла.
 • STEP CARDIO - аеробне заняття з використанням степ-платформи. Направлене на покращення роботи серцево-судинної та дихальної систем,та як наслідку – нормалізація обміну речовин і стабілізація ваги.
 • ФІТБОЛ - цікавий та досить продуктивний вид тренувань. Відмінно тренує ваше серце, дихальну систему і вестибулярний апарат, зміцнює м'язи корпусу, розвиває координацію рухів.
 • BODYBARS - або простіше гімнастична палиця, знаходить найширше застосування в силовій аеробіці.Спрямовані на вдосконалення фігури: постави, грудей, преса, зони сідниць. Регулярні тренування з бодібаром сприяють швидкому скиданню зайвої ваги, придбання м’язового тонусу та формуванню ідеальноі фігури.
 • FAT-BURNING   -  вправи з гантелями. Вони зміцнюють зв'язковий і суглобової апарати , сприяють поліпшенню загального стану здоров'я, відмінно допомагають боротися із зайвою вагою.
 • STEPAEROBIC – високо інтенсивне тренування з використанням степ - платформи. Сприяє інтенсивному спалюванню підшкірно - жирового шару , зміцненню серцево-судинної та дихальної системи.
 • STEP FIT - являє собою аеробне тренування , в яку покладені різновиди кроків і способів пересування з використанням степу . Особливо добре тренує ноги , серцево-судинну систему, витривалість , дихання, розвиває координацію і швидкість реакції.
 • LEGS BODY BARS – силове тренування для м’язів грудей,а також робота над нижньою частиною тіла(ноги та сідниці).Як бонус-вправи для підтягнутого та рельєфного пресу.
 • ABS (прес) - цепотужнетренування для м'язівчеревногопреса і спини , з використанням гантель.
 • FITBALLSTRONG  - тренування  позбавляє від стресу і знімає напругу з хребта і суглобів . Покращує баланс і контроль над тілом.Тренуванняорієнтовано на опрацюванняталії,пресу,м'язівстегон.
 • DYNAMIC FUNCTIONAL - функц. заняття, спрямоване на розвитокверньоїчастинитіла. Комплексикомбінаційрізноїстпеніскладності. Тренування для середнього та високорівняпідготовки.
 • DYNAMIC  FUNCTIONAL STEP  - різновид силового тренування зі степ-плаформою, направлений на розвиток мязів, виносливості при роботі з власною вагою тіла. Тренування збудоване по принципу поступового включення в роботу максимальної кількості мязів ( в процесі тренування одна силова вправа приєднується до другої і формується зв’язка. )
 • STREACH BALL - тренування направлене на розвиток гнучкості, покращення координації та балансу . Вправи також з техніки йоги допоможуть сформувати правильну осанку та покращити еластичність мязів та звя'зок. Тренування з додатковим обладнанням : фітбол. Підходить для будь-якого рівня підготовки
 • STREACHING -  розтяжка, направлена на еластичніть мязів, що допомагає зберегти їх в тонусі. Розтягування також допоможе зняти стрес і напруження мязів спини, шиї та плечей. Покращить поставу.
 •  SKY Jumping – нова революційна фітнес-програма. Справжнє ноу-хау у фітнесі. Це вправи на круглих батутах із спеціальними ручками. SKY Jumping базується на аеробному навантаженні. Програми розроблені для людей різного віку. Унікальні вправи, драйвовий темп, мотиваційна музика, – неймовірно ефективні як для формування відмінного настрою, так і для спалювання зайвих калорій. Головною перевагою Jumping є його безпека і доступність. Батут амортизує створюючи ефект води, яка виштовхує, саме ця особливість знімає напругу з суглобів і попереку, які найчастіше страждають під час занять іншими активними видами фітнесу.
 • CirculaTraining- це кругове тренування, ефективний функціональний тренінг, що сприяє зниженню ваги, розвитку сили та витривалості. Принцип тренування полягає в послідовному виконанні вправ по колу з різним обладнанням.
 •   Expanders Training - тренування з використанням еспандера - гумового амортизатора з ручками. Сприяє розвитку багатьох груп м'язів, особливо таких як плечовий пояс, м'язи грудей та спини. Допоможе зробити Ваші м'язи більш рельєфними та витривалими, зменшити кількість  підшкірного жиру.
 • Full Body Training - силове тренування з гантелями. Це тренування м'язів всього вашого тіла, можливість тримати себе в тонусі, відмінний варіант для жінок позбутися від зайвих кілограмів, домогтися осиної талії, пружних сідниць. Тренуючись з гантелями, ви забудете про лінь, ваша постава покращиться. При цьому прискорюється обмін речовин, спалюються калорії, прискорюється загальний метаболізм.

 • STEP& SCULPT - захоплююче і динамічне тренування, яке дозволяє в короткі терміни покращити стан тіла, поліпшити роботу серцево-судинної і дихальної систем, розвинути координацію рухів, зміцнити м'язи ніг, сідниці, черевний прес, підвищити фізичну витривалість, скинути зайву вагу легко і невимушено. Обладнання: степ-платформа

 • POWER MIX- силове тренування, високои інтенсивності , направлене на опрацювання всіх груп мязів та підвищення виносливості організму.