Зважтесь, цифру яку показала  вага потрібно помножити на (2-2,5) і ви отримаєте кількість білка, необхідного в день. Незалежно від того скільки ви важите, жінка ви чи чоловік. Свою вагу ви множите на (3-3,5) і отримуєте добову норму вуглеводів для людини яка займається спортом і хоче добре виглядати. Якщо ви худнете, то зменшите цю цифру до (2-2,5), або збільште до 4, якщо ви набираєте вагу. Якщо ви важите 70 кг, то помножте цю цифру на 3,5 і отримуєте приблизно 250 г вуглеводів в день. Це може бути вівсянка, крупи, овочі або фрукти.

 Для правильної роботи гормональної системи, для хорошого стану волосся, нігтів, шкіри і гарного самопочуття необхідно споживати жирні кислоти. Отримувати їх можна з рослинних масел, ікри, горіхів або риби. Або можна просто випивати рослинне масло (льняне або оливкове) 20% від загальної калорійності в день. Для ваги 70-75 кг це десь 3-4 столові ложки. Ну і для нормальної роботи травної системи необхідна клітковина. Її можна отримати з овочів, фруктів і зелені.

Також для нормальної роботи організму необхідно пити багато води. Близько 50г чистої води на 1кг власної ваги. Це приблизно 3-3,5 л в день.

Для себе потрібно взяти за правило:  їсти натуральні продукти. Якщо ми беремо білок, то це курка, м'ясо, риба, сир, яєчний білок, якщо це вуглеводи, то це крупи, рис, гречка, вівсянка, боби, овочі, фрукти. Не треба їсти те, що вироблено на заводі.

Друге правило: готувати. Кращі способи готування це гриль, пар, варіння. Ні в якому разі не смажте, бо при смаженні масло виробляє шкідливі концерогени. Намагайтеся не гасити, щоб не випаровувати всі поживні речовини з продукту і не їжте консерванти і не використовуйте харчову хімію.

 Тому:
1. Натуральні продукти
2. 5-6 Прийомів їжі
3. Маленькі порції
4. Питна вода.
 

Порції розписані в програмі харчування розраховані для людини вагою 70-75 кг. Якщо ви важите менше або більше, то зміните розмір порції, відповідно. Порції можна міняти між собою, продукти теж можна міняти (м'ясо на рибу або птицю і т.д.)

Помя’тайте це, їжте правильну їжу, тренуйтесь , активно відпочивайте і результат не змусить себе чекати!